Hakkımızda

AhsapKart.Com 2005 yılında Er-Ka Bıçak yan kuruluşu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Firmamızın amacı müşterilerimize özel tanıtım ve reklam hizmeti vermek, müşterilerimizi kendi alanlarında daha prestijli bir konuma taşımaktır.
AhsapKart.Com ahşap davetiye, ahşap ahşap etiket ahşap kartvizit,  özel ahşap kartvizitlik ve her türlü özel ahşap işlemeli dekorasyon ürünlerini kendi atölyesinde üretmektedir.
AhsapKart.Com, arkasında Er-Ka Bıçak gibi tecrübeli kuruluşun bulunmasıyla birlikte sektörde hızla yerini almakta ve her geçen süre zarfında kendini ve müşteri yelpazesini genişletmektedir.
Titizlik, hızlı çözüm, ve başarıyı kendine ilke edinmiş AhsapKart.Com, eğitimli, çağdaş ve disiplinli personelinin, müşterinin çıkarlarını ön planda tutan, verimli ve özverili çalışması sayesinde ismini sektöründe iyi yerlere getirmiş kaliteli ve güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. Ayrıca ilklere imza atmaktan ve bunun gururunu yaşamaktan da son derce memnun bir kuruluştur.
AhsapKart.Com, yani biz, sermayemizi en iyi şekilde değerlendirip ürettiğimiz ürünleri en uygun fiyata sizlere ulaştırmayı kendimize görev ediniyoruz.
Ürünlerin tasarım ve üretim telif hakları Er-Ka Bıçak markasına aittir.

Ahşap Kart | Ahşap Kartvizit © 2019
Powered by: CYD TradeManager v.10
Design by: CYD TradeManager